[ADOPTOWANA] Ciapa (Wrocław)


[CIAPA ZNALAZŁA JUŻ NOWY DOM]

Ciapa (ok. 2 lata) szuka Nowego Opiekuna. To rozrabiająca samiczka z charakterkiem (niech Was nie zwiedzie jej imię!). Początkowo na pewno będzie nieufna w stosunku do nowych ludzi i otoczenia. Potrafi mocniej ugryźć, więc potrzebny jest jej Opiekun z wyobraźnią i anielską cierpliwością, za którą freciak odpłaci wieloma chwilami radości 🙂 Ciapka jest pełna energii i bardzo inteligentna. Fretka jest wysterylizowana.

Osoba prowadząca adopcję: p. Ola, kontakt: zolotajkin@gmail.com

____________________________________________________________________
Adopcja pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, obowiązuje umowa adopcyjna. Zanim fretka zamieszka w nowym domu - zostanie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna. Nowy dom wybierany jest w oparciu o wiedzę i doświadczenie prowadzącego adopcję. Czas trwania procesu adopcyjnego zależy m. in. od charakteru i stanu zdrowia fretki, liczby chętnych i ich miejsca zamieszkania. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
____________________________________________________________________
Fretka zostanie zachipowana. Nowy Opiekun będzie zobowiązany do wniesienia opłaty za chip (35 zł) na konto SPF. ____________________________________________________________________
Dziękujemy za zainteresowanie i prosimy o zrozumienie oraz cierpliwość (te cechy są bardzo potrzebne przy opiece nad fretkami :)). Osoby odpowiedzialne za adopcję odpowiedzą tak szybko, jak to będzie możliwe (czasami może to potrwać dłużej niż kilka dni).