[ZNALEŹLI DOM] Misio i Kevin – Suwałki


Misio ur. 14.02.2022 r.: ma jaśniejsze futerko. Ma fioła na punkcie gumowych i silikonowych rzeczy, więc trzeba na to uważać! Zawsze znajdzie sposób, żeby dostać się tam, gdzie chce, choć wydaje się to niemożliwe. Jest kochanym miziakiem, aktywnym i bardzo inteligentnym. Dużo guga, daje buziaki i przytula się. Lubi spacery i aktywną zabawę z człowiekiem. Kocha piłeczki, wędki, pluszaki. Ma zdeformowana tylną łapkę, ale w niczym mu to nie przeszkadza.

Kevin ur. 07.03.2022 r. : ma ciemniejsze futerko. Gryzie w nos i usta, więc trzeba uważać i nie przystawiać go do twarzy. Za to kocha drapanie po grzbiecie. To trochę głuptasek, który ciagle skądś spada. Kevin jest specyficzny – czasami leży długo na plecach i drapie łapkami w co popadnie, albo stoi i zawiesza się, żyje we własnym świecie. W wodzie w misce nurkuje noskiem i puszcza bąbelki. Lubi sie ganiać z człowiekiem i kocha wszystkie zabawy, które polegają na machaniu kocykiem. Jest mniej zainteresowany zabawkami niż Misio. Lubi spacery. Jeśli coś mu nie pasuje, to syczy. Często zapychają mu się gruczoły zapachowe i trzeba je regularnie wyciskać.

Fretki są karmione barfem i whole-prey. Jedzą mieszanki z różnych rodzajów mięsa , kości i suplementów. Lubią przepiórcze jajka i kurze żółtka. Ich ulubione jedzenie to królik, indyk, perliczka, myszy jednodniowe, pisklaki i przepiórki. Taki sposób żywienia będzie wymagany w Nowym Domu. Nie przepadają za kurczakiem i wątróbką.

Przyzwyczajeni są do kuwety i mat dla szczeniąt. Trafiają w 90%. Obaj mają implanty hormonalne wszczepione 11.2022 r.
Fretki żyją bez klatki, w poprzednim domu mieli cały pokój dla siebie i dostęp zabezpieczonego mieszkania. Dlatego szukamy domu bezklatkowego.

Potrzebuja dużo uwagi i stałego kontaktu z czlowiekiem. Kiedy mają ich za mało, nie jedzą, wysypują żwir z kuwety i załatwiaja się obok – nie robią tego, kiedy jest ktoś przy nich.

 

Warunki adopcji:
– przed oddaniem fretki przeprowadzamy wizytę przedadopcyjną,
– koszt adopcji to 400 zł (200 zł za 1 fretkę),
– z Nowym Opiekunem podpisujemy Umowę Adopcyjną z aneksem o utrzymaniu niepłodności fretki.

Adopcję prowadzi Ania: 730 029 409, anna.andruczyk@gmail.com