[ADOPTOWANA] Pulpa – Warszawa


Pojechała do nowego domu stałego 20.07

Pulpa – Warszawa
Pulpa ma ok. 6 lat. Zawsze przebywała w towarzystwie innych fretek, ale niedawno jej przyszywana siostra odeszła z tego świata. Od tej pory Pulpa posmutniała, ewidentnie brakuje jej innego ogonka do przytulenia, który wypełni lukę w jej serduszku. Dlatego też warunkiem adopcji jest posiadanie fretki o przyjaznym nastawieniu. 🧡
Pulpa jest kastrowana, zaimplantowana, w dobrym zdrowiu i pod regularną opieką przychodni Pulsvet w Warszawie. To fretka w 100% kuwetowa.
Ma przekochane usposobienie i jest bardzo przyjazna w stosunku do opiekunów. Lubi się bawić w ganianie, kocha tunele i szafki, no i wspinanie się. Oczywiście jest złodziejaszkiem skarpet, długopisów i innych rzeczy zostawionych na pastwę fretek. Chętnie wyławia rzeczy z wody. Nie jest strachliwa – lubi nawet jeździć na odkurzaczu. 🚘
🐶🐱Toleruje się z kotem. Psy gania i podgryza, ale przy odpowiedniej pracy jest szansa na dobrą relację z przyjaźnie nastawionym pieskiem.
Obecnie preferuje suchą karmę i wygląda na to, że jest dosyć elastyczna w jej wyborze. Mięsko je niechętnie, raczej tylko je chomikuje. Lubi żółtko jaja, czasem zasmakuje w niektórych owocach i warzywach.
Szukamy kochającego domku. Może gdzieś jest inna fretka, która również czuje się samotna po śmierci towarzysza – taka adopcja byłaby rozwiązaniem idealnym dla obu stron.
📃 Przed oddaniem fretki przeprowadzamy wizytę przedadopcyjną. Z Nowym Opiekunem zostanie spisana Umowa Adopcyjna.
📬 Kontakt do Ani, która prowadzi adopcję: anna.andruczyk@gmail.com