[ADOPTOWANI] Timon i Kiara – Białystok


Fretki znalazły już kochających właścicieli .
           

Preferujemy znalezienie wspólnego domu dla obojga, jednak nie zamykamy się na inne możliwości.

Obie fretki mają jeszcze leczonego świerzba – adopcja będzie możliwa po wybiciu wszystkich niepożądanych żyjątek. 🎳

Timon jest głuchy. Potrafi mocno ugryźć. Wynika to po części z jego niepełnosprawności – reaguje gryzieniem na zaskakujące sytuacje, typu branie na ręce, kiedy się tego zupełnie nie spodziewa. Dlatego wymagany jest opiekun, który wie, jak postępować z taką fretką. Spokojny i cierpliwy, zdający sobie sprawę z tego, że że gwałtowny ruch może wystraszyć Timona i wywołać reakcję. 🧛

Kiara – drobna samiczka do kochania i tulenia. 🧡 Mocno przeżyła kolejną zmianę otoczenia. Ma obgryzione uszka, jest ciemną tchórzyczką. Najprawdopodobniej jest już wysterylizowana.

Obie fretki zostały odebrane z kiepskich warunków. Przez dwa miesiące przebywały u osoby, która dała z siebie wszystko, żeby je doprowadzić do normalności, a następnie zgłosiła sie do nas. Ich wiek to 1-2 lata. Uczymy oboje jeść mięso i taka dieta będzie też wymagana w ich Nowym Domu.

📜 Przed oddaniem fretek przeprowadzamy wizytę przedadopcyjną. Z Nowym Opiekunem spisujemy Umowę Adopcyjną. Nowy Opiekun zobowiązany jest do zwrotu opłaty za chip (2×35 zł) na konto SPF.

📧 Adopcję prowadzi Ania: anna.andruczyk@gmail.com