FaniMani – pomagaj bezpłatnie!


Zrób zakupy z FaniMani i pomagaj za darmo!

Jeżeli często kupujesz przez Internet, możesz dodatkowo wesprzeć Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Po prostu robisz zakupy w ulubionym sklepie – dla siebie, dla pupila, dla rodziny, dla domu… czyli tak, jak zawsze.

Ale jak to działa?

Wystarczy, że przed zakupami w wybranym przez siebie sklepie (na tę chwilę jest ich ponad 1600!) aktywujesz jednym kliknięciem darowiznę dla naszej organizacji, a określony na stronie procent od zakupów trafi na konto naszych podopiecznych. Nie płacisz ani złotówki więcej, to sklep dzieli się z nami swoim zyskiem! Dodatkowo, nie ma minimalnej kwoty, od której naliczana jest darowizna, ważny jest każdy, nawet najmniejszy zakup.

Dużym ułatwieniem, aby już zawsze pamiętać o aktywowaniu darowizny, jest przypominajka FaniMani dla przeglądarek komputerowych lub aplikacja FaniMani na telefon oraz tablet (Google Play, App Store). Warto je zainstalować, są całkowicie bezpłatne, a z doświadczenia wiemy, że bardzo pomocne.

Z FaniMani możesz wspierać wszystkich podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek lub przekazać darowiznę od swoich zakupów bezpośrednio na wybraną fretkę objętą programem Wirtualnych Adopcji. Zobacz, to naprawdę proste:
https://fanimani.pl/stowarzyszenie-przyjaciol-fretek/

Udostępnij: