[ADOPTOWANI] Hagrid i Hrabina – Wrocław


Fretki są bardzo zżyte ze sobą, więc muszą trafić do Nowego Domu razem. Są w prawie identycznym wieku – mają nieco ponad 3 lata (urodzone w maju). Ich oficjalne imiona bardzo dobrze je opisują – Hrabina jest nieśmiała, delikatna, subtelna i inteligentna, a Hagrid jest silny, duży, rudy i niezbyt rozgarnięty, ale uroczy i kochany. 🙂

Są dość grzeczne, chociaż potrafią ugryźć bez powodu (z nudów) co jest problematyczne zwłaszcza przy nim, bo ma wyjątkowo ostre zęby nawet jak na fretkę i prawie zawsze przecina skórę, samiczka złapie i zarysuje skórę, ale jej nie przetnie, więc nie ma ran i strupów.
Hagrid jest 100% kuwetowy, Hrabina niestety nie jest w stanie korzystać z nim z jednej kuwety, więc załatwia się obok, zarówno w klatce jak i podczas biegów po domu, może w przypadku dwóch osobnych kuwet byłoby inaczej.
Obie fretki są zaimplantowane i w razie potrzeby są leczone w lecznicy doktora Piaseckiego we Wrocławiu. Są zdrowi, nie mają żadnych przewlekłych chorób.

kontakt do Oli, która prowadzi adopcję: zolotajkin.adopcje@gmail.com

Przed oddaniem fretek przeprowadzamy wizytę przedadopcyjną. Z Nowym Opiekunem zostanie spisana Umowa Adopcyjna. Fretki zostaną zachipowane, Nowy Opiekun zobowiązany będzie do zwrotu opłaty za chipy w wysokości 2×35 zł na konto SPF.