[ADOPTOWANY] Hajer – Bytom


Hajer- dwuletni samczyk ze Śląska.
Hajer został znaleziony na ulicy. Niestety, choć poszukiwania jego opiekunów były wyjątkowo intensywne nie udało się ich odnaleźć, dlatego potrzebuje nowego domu.
Hajer jest młodym, bardzo energicznym samcem- ma podany implant hormonalny oraz posiada chip. Preferuje wyłącznie dietę mięsną i taka będzie wymagana w przyszłym domu. Jest zdrowy, zadbany, wysportowany- utalentowany alpinista. Ładnie chodzi na smyczy i jest chętny do spacerów i poznawania nowych miejsc. Wymaga intensywnego treningu czystości.
Wiemy, że Hajer nie reaguje agresją na inne fretki. Jest młodym głupolem, który chce się z fretką pobawić, pogonić i uprawiać zapasy, czy przeciąganie za kark. Rokuje na dobrego kompana do zabaw, ale dla fretki w podobnym do niego wieku lub o podobnym poziomie energii. W jego przyszłym domu nie może być psa- jest w stosunku do psów bardzo agresywny, nie wiemy jaki jest tego stosunek do kotów.
Adopcja prowadzona jest zgodnie z zasadami Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek
Kontakt do domu tymczasowego, w którym przebywa Hajer: Kasia tel. 602 174 048, lub przez stronkę https://www.facebook.com/Hajer-z-Chorzowa-333851284000353/