[*] HODOR – (Wirtualne Adopcje) odszedł 9.03.2020


 

Na FB możemy śledzić historię naszego podopiecznego HODORA

 

Zdjęcie użytkownika Hodor: fretka której los nie oszczędzał.

Bardzo dobrze zniosłem operację. Niestety podczas intubacji okazało się, że mam torbiel ślinianki. Torbiel została oczyszczona i dzisiaj znowu z apetytem zjadłem mięsne śniadanie. Bardzo dziękuję Wam za wsparcie te mentalne i te finansowe.

 

Zdjęcie użytkownika Beata Długosz.     Zdjęcie użytkownika Beata Długosz.

Hodora już znacie więc przedstawiać go nie muszę ale za to podam garść aktualnych informacji.
Guz na ogonku okazał się wodniakiem który dość szybko narasta i niestety trzeba było płyn ponownie ściągać. W dalszym ciągu parametry wątrobowe nie są dobre więc Hepatiale dostaje cały czas. Hodor radzi sobie z tym wszystkim całkiem nieźle jedyne na co skarży się jego opiekunka to że bez dodania odrobiny convalescense do mięsa o jedzeniu nie ma mowy.
Jeśli ktoś chciałby zafundować Hodorowi ten „dodatek smakowy” lub Hepatiale zachęcam do kontaktu bezpośrednio z jego opiekunką lub ze mną?
Przypominam że Hodor ma własnego fanpaga i tam znajdziecie najświeższe o nim informacje – https://web.facebook.com/Hodor-fretka-kt%C3%B3rej-los-nie-…/

 

Hodor ma około 4 lat. Został przekazany na rzecz SPF. 04.08.2016 roku w Kielcach. Stwierdzono u niego jaskrę obu oczu w stanie zapalnym. Zwichnięcie obu soczewek. Bardzo wysokie ciśnienie śródgałkowe. Cysty na obu nerkach. Trwa dalsza diagnostyka oraz leczenie ciśnienia.

Aktualne informacje na temat Hodora: https://www.facebook.com/pg/StowarzyszeniePrzyjaciolFretek/photos/?tab=album&album_id=10154925986978911