[*] LALKA – (Wirtualne Adopcje) odeszła 13.08.2018


13.08.2018 Nasza seniorka Lala zawsze była panią własnego hamaka, nie lubiła towarzystwa innych fretek, kochała ludzi ale ich nos był do końca wrogiem, umiała dopominać się o swoje. Spędziła z nami prawie 3 lata mam nadzieje że szczęśliwe. Niestety musieliśmy się pożegnać. Będziemy tęsknić za tą małą chudą panienką.

 

 

 

 

31.07.2018 Cały czas mamy problem z gruczołami , napełniają się a staruszka nie daje rady ich opróżnić. Dziś podczas wyciskania pod narkozą niestety przestała oddychać na chwilkę. Teraz jest już wszystko w porządku ale strachu się najadłam . Będziemy jeździć co poniedziałek na wyciskanie.

 

 

 

 

25.04.2018 nabrałam troszkę ciałka, mam dużo siły i pokonałam psa ,

Dziękuję za Consawescene 😉

 

 

 

Lalka
To około 8 – letnia samiczka która dopiero co dołączyła do stadka WA .
Ten „chodzący szkielet” jak określiła ją opiekunka jest po usunięciu znacznej części wątroby a ten malutki kawałek który jej został jest dość otłuszczony i chyba z tych powodów tak właśnie wygląda. Na obecną chwilę jej podstawowym problemem jest niedowaga – opiekunka walczy o każde 10 gram ale niestety efektów większych nie ma – możliwości dietetyczne w przypadku Lalki są mocno ograniczone. Na obecną chwilę w badaniach krwi tylko parametry wątrobowe odbiegają do normy – dlatego ma podawany lek Hepatiale– i tu prośba jeśli ktoś mógłby go Lalce sprezentować bardzo proszę o kontakt na priv. Zgodnie z zaleceniami lekarza karmiona jest Consawescene / jest w niego zabezpieczona na ok. miesiąc/
Pomimo swojego wieku i stanu Lalka nie poddaje się – z lubością „gania psa po całym domu” i przegląda każdy kąt . Kto ulituje się nad losem fretki zostając jej Wirtualnym Opiekunem ?
Czy znajdzie się ktoś kto zapewni jej Consalescense na następny miesiąc ?