[*] LUSIA – (Wirtualne Adopcje) – odeszła 05.2021


25.05 2021

Lusia odeszła. Niestety, nie udało się już jej pomóc. Wczoraj rano odprowadziłyśmy Luśkę za bramy Tęczowego Mostu. Malutka się poddała, zostało nam tylko uszanować jej wolę. Nam pozostał żal w sercu i wspomnienie niezłomnej samiczki.

Bardzo dziękujemy wszystkim Wirtualnym Opiekunom oraz osobom zaangażowanym za każdą formę wsparcia. Byliście z Luśką do samego końca 🐾

______

Lusia uległa nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego doszło do złamania kręgosłupa w odcinku piersiowym, co z kolei doprowadziło do atonii pęcherza. Fretka była konsultowana z ortopedą z Czech, który nie podjął się operacji kręgosłupa.

Lusia

Lusia

Okresowo, przy wzmożonych zapaleniach pęcherza, do leczenia włączany jest antybiotyk. Luśka odsikiwana jest ręcznie, korzysta tylko i wyłącznie z podkładów. Na stałe przyjmuje komplet leków: Millgama, Ubredid, Furaginum Forte.

Lusia

Ostatnio przeszła badania okresowe i wyniki ma dobre. Dzień spędza leniwie, czekając na kolację. Pomimo kalectwa, bardzo dobrze sobie radzi. Nawet pęcherz już tak nie doskwiera.

Adoptuj Wirtualnie Lusię:

adopcje.wirtualne@fretek.org