[Adoptowane] Tosia i Vitani – Świnoujście


Do adopcji razem dwie przesympatyczne,bardzo ze sobą zżyte nie gryzące samiczki. Wiek Tosia 2 i pół roku, Vitani ma 6 miesięcy. Tosia będzie niebawem zaszczepiona, Vitani natomiast jest szczepiona. Vitani jest implantowana ( suprelorin). Szukamy dla nich domu bez dzieci. Tosia; zrównoważona, mądra,z dystansem podchodząca do innych fretek, do człowieka bardzo łagodna i potulna, nie czuje strachu przed psem

Vitani, zabawna, pełna energii, łagodna do ludzi i innych zwierzat, nie czuje strachu przed psem, uwielbia chować i podgryzać wszystko co gumowe , ostrożnie z gumowymi kablami . Obie dziewczyny są żywione mięsem z suplementami ( takie żywienie będzie wymagane w przyszłym domu). Obie fretki posiadają czipy. Kuwetowowość : W klatce tak, poza nią bywa z tym różnie.
Adopcję prowadzi Magda – andersmagdalena79@gmail.com, 517 846 414 Z Nowym Opiekunem zostanie spisana Umowa Adopcyjna. Nowy Opiekun zobowiązany jest do zwrotu opłaty za chipy w wys. 2x35zł na konto SPF. Przed oddaniem fretek przeprowadzamy wizytę przedadopcyjną.

Jesteśmy wdzięczni za każdą kwotę! 🙂