Celinka i Maniuś – [ADOPTOWANI] – Warszawa


Fretki znalazły już wspaniały domek w Warszawie

Cudowna para freciaków. Poznali się w DT, byli dla siebie wzajemnie lekarstwem na poranioną psychikę. Z zahukanych zwierzaków mamy dwa energiczne i całkiem nieźle rozrabiające stworki. I choć do prawdziwych rozrabiaków jeszcze im daleko to Maniuś dobrze się w tym temacie zapowiada 😀 . Obydwoje lubią pieszczoty, Celinka może godzinami siedzieć na kolanach jeśli tylko się ją głaszcze, Maniuś jak to facet mizianki bardzo chętnie ale na jego warunkach. Obydwoje niegroźnie podszczypują. Ale też z miłością wylizują ręce swojego opiekuna <3.

Oba freciaki są ok 4 letnie, dla tego szukamy domu, który jest mobilny  i zapewni odpowiednią opiekę weterynaryjną. Teraz żadne z nich nie wymaga przewlekłego leczenia, tylko obserwacji. Walczymy tylko ze świerzbem. 

Maniek –
Nowy Pan zawitał do nas, jest w złym stanie, brudny zaniedbany, potargany , chudy .
Leczymy i damy znać jak będzie gotowy do adopcji. Nie widzi na jedno oczko, ma przerośnięte nadnercze – do obserwacji, ale poza tym to całkiem dziarski chłopczyk. Grzeczny, ale potrzebuje nauki kuwetowania. Zaprzyjaźnił się z Celinką ♥ , pewnie będą razem szukać domu.

Celinka –
Nasza podopieczna musi mieć sterylizację , miała już wyrwanego zęba, który był w złym stanie, jej krew też nie wyglądała za dobrze, dokarmiamy małą i dbamy o jej zdrowie,a po wyciszeniu musimy zrobić usg żeby mogła mieć operacje.

Samisia nadal nie jest stabilna, nie kwalifikuje się do zabiegu, ma problemy z serduszkiem, jest szansa że przejściowe.

Celinka wiek ok 3-4 lata je mięsko, zdrowa. Żyje w zgodzie z innymi zwierzętami typu pies kot, w 90% kuwetowa. Przyjazna i zabawowa.

Z Nowym Opiekunem zostanie spisana Umowa Adopcyjna.
Fretka zostanie zachipowana, Nowy Opiekun zobowiązany jest do zwrotu opłaty za chip w wysokości 35 zł na konto SPF.

Kontakt do Magdy, która prowadzi adopcję: 609 477 076