Porady


FRETKAPTEKA

link do apteki : APTEKA

Umieszczamy tu leki, które otrzymaliśmy od Was dla naszych podopiecznych. Nadwyżki w danym czasie wstawiamy do APTEKI. Z apteki może skorzystać każdy potrzebujący opiekun freciaka, który ma zalecone przez lekarza leczenie. Leki są za darmo (no chyba że ktoś zechce zrobić nam jakąś darowiznę to oczywiście z wielką radością przyjmiemy <3 ) . Kto zdecyduje się na lek pokrywa koszty przesyłki, ewentualny odbiór osobisty jest możliwy w Warszawie po uzgodnieniu z naszą Basią, która opiekuje się apteką. Kontakt z Basią przez Messengera.

Jeśli ktoś ma niepotrzebne lekarstwa fretkowe ślijcie proszę na adres Stowarzyszenia: Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek 01-517 Warszawa, ul Mickiewicza 18A/4
Przed wysyłką sprawdźcie proszę termin ważności, żeby był min 2 miesiące. Z uwagi na bezpieczeństwo i konieczność wyeliminowania jakichkolwiek pomyłek przyjmujemy do apteki tylko leki oryginalnie zapakowane (kartoniki, flakony, blistry), gdzie jest wyraźne oznaczenie leku, dawki i daty przydatności.

W naszych działaniach kierowaliśmy się tym że możemy podzielić się dobrem, które od Was dostajemy, niektóre leki są na prawdę drogie, może wesprzemy w ten sposób potrzebujących. Może uda się też zmniejszyć ilość wyrzucanych leków.

Jednocześnie życzymy freciakom i ich Opiekunom żeby jak najrzadziej potrzebowały tu zaglądać.