[NIEAKTUALNE] Gucio i Lili – Bydgoszcz


Cześć, z tej strony Gucio i Lilka. Mamy po prawie 3 lata i mnóstwo energii. Do Domu Tymczasowego trafiliśmy, bo nasi opiekunowie musieli wyjechać za granicę. Wcześniej żylismy w dużym stadzie z dzieckiem, kotem i psem. Całkiem nieźle się dogadywaliśmy, ale to chyba dlatego, że reszta pozwalała nam rządzić.
Jesteśmy bardzo ciekawscy i we dwójkę tworzymy zespół do zadań specjalnych. Potrafimy dostać się w każdy zakamarek mieszkania. Co do tej pory osiągnęliśmy? Do naszych ostatnich sukcesów należy wysypanie mleka w proszku i uwolnienie foremki do ciasta z zamkniętej szafki.
Bardzo lubimy chodzić na spacery i dobrze zjeść. W końcu trzeba mieć energię do działania! Wciągamy królika, żołądki i serca kurze, ale unikamy indyka, wołowiny i jakiekokolwiek mielonego mięsa.
Wolność przed wszystkim! Nie lubimy, jak się nas zamyka w klatce. Na szczęście nawet jeśli ktoś wpadnie na ten pomysł, to Gucio zawsze znajdzie sposób, żeby nas oswobodzić. ‍♂️
Lila – tymczasowa opiekunka mówi, że słodka ze mnie dziewczynka i całuje mnie po nosku. Za to ja w zamian chętnie towarzyszę jej podczas codzinenych obowiązków. Niestety miałam chory ząb i musiał być usunięty. Mam też mało ładny pęcherzyk żółciowy i za tydzień idę na kontrolne USG, żeby zobaczyć, czy leczenie przyniosło efekt. Uwielbiam gonitwy za człowiekiem, a kiedy się obijają, domagam się uwagi. Fajnie jednak, że mam ząbki, a mój wzrost pozwala podgryzać kostki. To zawsze działa, żeby zwrócić na siebie uwagę.
Gucio – jestem chłop z jajami. I to dosłownie. Miesiąc temu dostałem implant, ale wciąż wyjątkowo uroczo pachnę i znakuję teren. Na spacerach staram się oznaczyć cały ogród, tak żeby każda tchórzyca w okolicy była moja! Mimo że niezły ze mnie łobuz i tylko psoty mi w głowie, to mój uroczy czarny nosek rozmiękcza serce każdego. Moja opiekunka mówi, że często plącze się pod nogami, no ale taki już mój urok- jestem tam gdzie Ty.
Warunki adopcji:
– przed oddaniem fretek przeprowadzamy wizytę przedadopcyjną,
– koszt adopcji to 2×200 zł (w tym pakiet: krew, USG jamy brzusznej, odświerzbianie, szczepienie i chipowanie),
– z Nowym Opiekunem podpisujemy Umowę Adopcyjną z aneksem o utrzymaniu niepłodności fretek.
Adopcję prowadzi Magda: andersmagdalena79@gmail.com