Ralf


26.10.2023

Mamy dla Was dobre wieści! Ralf żegna się z programem Wirtualnych Adopcji. Chyba pierwszy raz w historii programu fretka odchodzi z programu, bo jest WYLECZONA. Ralf wszystkie badania ma w normie, z zębami też jest oki – wszystkie plomby się trzymają, samczyk pięknie przybywa na wadze, więc dostał od wetów „zielone światło” do adopcji. W piątek jedzie do nowego domu, trzymajmy kciuki, aby dogadał się z rezydentem, a nowych opiekunów nie zacałował na śmierć. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie okazane Ralfowi.


Do programu Wirtualnych Adopcji dołączył Ralf.

Ralf to 6-letni samiec , który walczy z paskudnym pierwotniakiem. Z racji tego, że ten pasożyt jest zakaźny zarówno dla ludzi, jak i dla innych zwierząt, on, jak i całe DT, w którym przebywa, żyje w warunkach reżimu sanitarnego. Takie życie jest uciążliwe zarówno dla Ralfa jak i pozostałych mieszkańców. Do czasu zakończenia leczenia i potwierdzenia testem PCR, że Ralf nie zakaża, samczyk musi pozostać w klatce, a wszystko, z czym ma kontakt, trzeba poddawać utylizacji. Jego opiekunka musi stosować środki ochrony osobistej niemalże takie jak „ufoludki covidowe”. Ralf jest już po pierwszym etapie leczenia i mamy nadzieję, że leczenie okazało się skuteczne.

Z racji tego, że koszty generowane przez samczyka są potężne, bardzo prosimy o wsparcie dla Ralfa. Można to zrobić na kilka sposobów:
– tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek: 54 1140 2004 0000 3502 7738 8688 (w tytule przelewu wystarczy wpisać “Dla Ralfa”)
– przy pomocy BLIKA na numer telefonu +48 883 324 684 (jako odbiorcę wystarczy podać Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek, a w tytule, podobnie jak w przypadku przelewu tradycyjnego, wpisać “Dla Ralfa”)
– przekazać Ralfowi darowiznę rzeczową (w tym celu prosimy o wiadomość na skrzynkę mailową adopcje.wirtualne@fretek.org)

Udostępnij: