[ADOPTOWANI] Stefan i Nikola (Mosina)


Stefan (6 lat) i Nikola (5lat) to dwie radosne fretki, jedzące surowe mięso. Zdarza im się mocniej złapać ząbkami przy zabawie, ale puszczają na słowa „Ała, nie wolno”. Uwielbiają gonitwy po domu, zabawy w tunelu i piłeczkami. Obecna sytuacja zmusza opiekunów do podjęcia decyzji o oddaniu ogonków. Te fretki zmieniały dom już parokrotnie, dlatego bardzo prosimy tylko o poważne oferty.

Osoba prowadząca adopcję: p. Anna, kontakt: adopcjepoznan@gmail.com, 600-277-338

____________________________________________________________________ 
Adopcja pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek, obowiązuje umowa adopcyjna. Zanim fretka zamieszka w nowym domu - zostanie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna. Nowy dom wybierany jest w oparciu o wiedzę i doświadczenie prowadzącego adopcję. Czas trwania procesu adopcyjnego zależy m. in. od charakteru i stanu zdrowia fretki, liczby chętnych i ich miejsca zamieszkania. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
____________________________________________________________________
Fretka zostanie zachipowana. Nowy Opiekun będzie zobowiązany do wniesienia opłaty za chip (35 zł) na konto SPF. ____________________________________________________________________
Dziękujemy za zainteresowanie i prosimy o zrozumienie oraz cierpliwość (te cechy są bardzo potrzebne przy opiece nad fretkami :)). Osoby odpowiedzialne za adopcję odpowiedzą tak szybko, jak to będzie możliwe (czasami może to potrwać dłużej niż kilka dni).